štětec na make-up SHORT TOP

Štětec na minerální make-up SHORT TOP od Annabelle Minerals díky svému inovativnímu tvaru umožňuje rychlé a přesné nanesení sypkého make-upu. Docílíte s ním vysokého krytí i při použití jediné vrstvy make-upu. Nanášení make-upu je tak výrazně rychlejší a pohodlnější. Ideální jako první štětec na nanášení minerálního make-upu.

299 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: ANA0049

Detailní popis produktu

Značka Annabelle Minerals vyrábí příslušenství na líčení a dbá zejména na tři hlavní hodnoty: odolnost a kvalitu produktů a etickou výrobu. Štětec na nanášení minerálního make-upu SHORT TOP je novinka v sortimentu značky. Byl vytvořen pro osoby, které od minerálního make-upu očekávají vysoké krytí a rychlé nanášení.

Jedinečný štětec na make-up

SHORT TOP je jedinečný štětec na minerální sypký make-up. Jeho tvar byl navržen speciálně pro co nejsnadnější nalíčení. Zakulacené, velmi krátké a husté štětiny umožní přesné nanesení produktu a poskytují intenzivní krytí již při použití jedné vrstvy. Krátké štětiny rychle a účinně naberou minerální make-up, který tak během nanášení nepráší.

Z čeho je SHORT TOP vyroben?

Ergonomická, široká rukojeť zajišťuje, že štětec dobře padne do ruky a umožní přesné pohyby. Díky krátkým, velmi kompaktním štětinám vyrobeným ze syntetického materiálu, získáš silný krycí efekt hned s první vrstvou minerálního make-upu. Short Top působí díky svému designu velmi elegantně.

Vykouzlete přirozené líčení

Díky tvaru a délce štětin umožňuje štětec přesné nanášení minerálního make-upu a dalších sypkých produktů. Sypký make-up se dobře přichytí na štětiny a neosypává se a nepráší. SHORT TOP vám pomůže docílit vysokého krytí již při použití jedné vrstvy minerálního make-upu Annabelle Minerals. Líčení je nadále velmi přirozené, bez skvrn a čmouh. Díky nanášení make-upu pomocí štětce SHORT TOP se produkt lépe zapracuje do pokožky. Líčení tak na pleti vydrží déle v perfektním stavu.

Líčení pomocí štětce SHORT TOP na make-up

Nejlepšího efektu docílíte nanesením make-upu na pleť „razítkováním“ pokožky štětcem a následným rozetřením na obličeji směrem od středu do stran. Díky velmi hustým štětinám na pleť nanesete o něco více produktu a nalíčení tak bude rychlejší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: