SOLUTION BIO - Celulózová zpevňující maska

ZPEVNĚNÍ, HYDRATACE, REDUKCE OTOKŮ

balení 1 ks

199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: NAV229
SOLUTION BIO - Celulózová zpevňující maska

Detailní popis produktu

Zpevňující bio-celulózová maska Solution by Kvitok® díky obsahu klinicky testovaných aktivních látek pokožku zpevňuje, hydratuje, vyhlazuje a redukuje otoky.

Tento typ masky skvěle přilne k pokožce, dokonale se přizpůsobí konturám obličeje, podpoří hydrataci a penetraci aktivních složek, které jsou v ní nasáklé.

Zpevňující bio-celulózová maska je určena pro:

VĚK: všechny věkové kategorie

TYP PLETI: všechny typy pleti s ohledem na změny probíhající v důsledku stárnutí

ŘEŠENÍ PRO: ztráta pružnosti, vrásky, dehydratace

Díky obsahu klinicky testované látky EarlyBoost dochází 2 hodiny po aplikaci ke zvýšení hydratace o 32% a po 24 hodinách k redukci otoků, tmavých kruhů a vyhlazení pokožky

Díky obsahu klinicky testované látky Gatuline® RC Bio dochází ke zlepšení využití kyslíku buňkami, po 12 hodinách od aplikace dochází ke zvýšení hydratace o 30% a vyhlazení jemných vrásek o 10%

Extrakt mořské řasy wakame zlepšuje hydrataci a napomáhá vyhlazení pokožky

Biocelulózový základ dokáže uzamknout hydrataci v pokožce, podporuje penetraci aktivních složek, dokonale se přizpůsobí konturám obličeje a vytváří tzv. „second skin effect“

POUŽITÍ: Balení obsahuje 1 masku, která je umístěna mezi dvěma ochrannými fóliemi (bílá síťovaná nylonová folie a modrá folie z netkané textilie).

Odstraňte nylonovou fólii a přiložte masku na odlíčenou a vyčištěnou pokožku tak, abyste pokryli celou oblast obličeje – začněte od čela a postupujte směrem dolů, přičemž dbejte na správné uložení masky kolem očí a úst. Odstraňte fólii z netkané textilie a masku vyhlaďte tak, aby přilnula k pleti po celé ploše obličeje.

Nechte působit 20-30 minut a po odstranění masky jemně vmasírujte přebytečné sérum do pokožky. Neoplachujte. Pokožku ošetřete pleťovým krémem. Použitou masku zahoďte.

Používejte 2-3 krát týdně, případně i častěji dle potřeby.

Náš tip: Před otevřením jemně dlaněmi promasírujte obsah sáčku, aby sérum rovnoměrně nasáklo do celé masky. Přebytečné sérum ze sáčku vmasírujte do pokožky v oblasti krku a dekoltu.

Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, mimo dosah dětí. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Při zasažení očí vypláchněte vodou. Určeno pro venkovní použití. Nepoužívejte na sliznice a otevřené rány.

INCI: Aqua (voda), Propylene Glycol (humektant), Glycerin (Glycerin), Butylene Glycol (humektant), Caprylic/Capric Triglyceride (frakcionovaný kokosový olej), Sodium Stearoyl Glutamate (emulgátor), Jania Rubens Extract (extrakt z moru Sylvatica Bud Extract (extrakt z buku lesního), Undaria Pinnatifida Extract (extrakt z mořské řasy – wakame), Xanthan Gum (xantanová guma), 1,2-Hexanediol (humektant), Caprylyl Glycol (humektant), Lactic Acidna (kyselina , Sodium Carrageenan (polysacharid z mořských řas), Parfém (Fragrance), Sodium Phytate (přírodní chelatační činidlo), Benzyl Alcohol (přírodní konzervační látka), Phenethyl Alcohol (přírodní konzervační látka – součást aktivní látky EarlyBoost), Sodium Phytate (přírodní chelatační činidlo) Sodium Benzoate – Benzoic Acid (přírodní konzervační látka)

Doplňkové parametry

Kategorie: OBLIČEJ
Typ pleti: Suchá, Zralá, Unavená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: