Rozmarýnová šumivá bomba do koupele Pure Harmony 60 g

Vychutnejte si aromatickou vůní Rozmarýnu v této nepřekonatelné šumivé bombě!

60 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: PUR009
Rozmarýnová šumivá bomba do koupele Pure Harmony 60 g

Detailní popis produktu

Šumivé bomby do vany Rozmarýn obsahují vysoký podíl aromatické rozmarýnové silice, díky tomu intenzivně voní po Rozmarýnu. Zároveň obsahují bílý jíl, který pečuje o pokožku. Zároveň díky vysokému obsahu olivového oleje bude pokožka zjemněná a vyživená.

Nezaměnitelná vůně Rozmarýnu navozuje pocit uvolnění a klidu, proto je šumivá bomba Rozmarýn ideálním společníkem při vaší domácí lázni. 

Šumivá bomba do  vany Rozmarýn obsahuje také přírodní zelené barvivo, při rozpouštění si tedy můžete užít zábavu a vaše koupel bude zbarvená do pastelově zelené barvy. Navíc sušený Rozmarýn na šumivé bombě je pěstován a pečlivě třízen na jižní Moravě.

Aplikace: Vhoďte šumivou bombu Rozmarýn do vany napuštěné vodou, nechte vyšumět a ponořte se do voňavé lázně plné pečujících ingrediencí.

Pečující ingredience: bílý jíl, olivový olej, esenciální rozmarýnový olej, sušené květy rozmarýnu lékařského (pěstováno na jižní Moravě)

INCI: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Kaolin, Ethanol, Olive oil, Rosmarinus officinalis, Mica, Rosmarinus Officinalis leaf oil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: