Obličejová houba extrakt z kurkumy KONJAC

Přírodní houba ideální pro každodenní čištění a revitalizaci pleti. 100% přírodní, organický, vegan produkt bez přídavných chemických látek. Vyrábí se z hlíz asijské rostliny Amorphophallus konjac.

Konjac houbička obsahuje 100% přírodního organického kořene rostliny Konjac. Rovněž všechny ostatní přísady, které se přidávají ke zlepšení vlastností houbičky Konjac, jsou přírodní a nijak nezatěžují životní prostředí.

Konjac houby se vyrábějí z hlízy Amorphophallus konjac, nebo konjaku bramborového. Očištěné hlízy konjaku se rozemelou, uvaří, následně se vzniklou kaší naplní formy. Technologickým procesem, který zahrnuje pečení, sušení a mrazení spatří světlo světa.

Před prvním použitím houbu namočíme na pár minut do misky s vlažnou vodou. Houba nasaje vodu, zvětší svůj objem, krásně se změkčí. Nyní je plně připravena starat se o Vás. Stisknutím odstraňte přebytečnou vodu.

 

170 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: HOU008
Obličejová houba extrakt z kurkumy KONJAC

Detailní popis produktu

Žlutá houba s kurkumou působí protizánětlivě, antioxidačně, antibakteriálně. Zlepšuje tvorbu tkáně a krevní oběh, čímž zmírňuje drsnost, otok a podráždění. Redukuje tmavá místa, fleky a tak sjednocuje barevný tón pleti. Podporuje elasticitu pokožky a dodává jí mladistvý a zdravý vzhled.

❤100% biologicky rozložitelná a kompostovatelná

❤100% vegan

❤netestována na zvířatech

❤100% vyráběná z obnovitelných zdrojů

❤šetrná k životnímu prostředí

❤produkt sdílí filozofii zero waste

❤100% přírodní organický produkt

❤bez přídavných chemických látek

❤bez barviv

❤bez parfémů

❤bez parabenů

❤bez GMO

Doplňkové parametry

Kategorie: OBLIČEJ
Typ pleti: Mastná, Normální, Všechny typy, Unavená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: