Naturigin barva na vlasy 7.4 Medium Blonde Red

Permanentní přírodní barvy NATURIGIN 100% bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů.

Barva Naturigin 7.4 Medium Blonde Red dodá vlasům přírodní, středně tmavý blond odstín, s mahagonovým odleskem. 100% kryje šediny a je vhodná i pro vlasy bez šedin.

406 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: JAM177
Naturigin barva na vlasy 7.4 Medium Blonde Red

Detailní popis produktu

100% bez PTD 100% bez amoniaku 100% bez SLS, resorcinolu a parabenů 100% krytí bílých vlasů a výborná trvanlivost. Obsahuje 12 certifikovaných organických a přírodních olejů a extraktů. Barvy jsou vhodné pro všechny typy vlasů Jednoduchý postup barvení - 30 minut Příjemná vůně Netestováno na zvířatech Veganské Profesionální kvalita.

Jedinečná receptura obsahuje organické a přírodní ingredience, zejména citrónový a mandarinkový esenciální olej a dalších 10 vyživujících, přírodních složek a esenciálních olejů, které chrání vlasy během procesu barvení, dodávají výživu a krásný lesk.

UPOZORNĚNÍ: Produkt není určen pro barvení řas a obočí. Zabraňte kontaktu barvy s očima. Pokud ke kontaktu dojde, vypláchněte okamžitě vlažnou vodou.

Barva obsahuje peroxid vodíku a fenylendiamin. Barvy na vlasy mohou způsobit alergickou reakci. Přečtěte si pečlivě instrukce k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: