Minerální pigment ELECTRUM

Intenzivně zářící minerální pigmenty v jedinečných barvách. Silně pigmentované, dlouhotrvající a efektivní. Zkrášlí jakýkoliv make-up a dodají mu okouzlující lesk. Přírodní přísady schované ve skleněném obalu. Použij samostatně nebo jako topper pro dodání lesku. Vhodné na obličej i tělo.

289 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: ANA0145

Detailní popis produktu

Make -up, který dělá dojem. Barevné, zářivé minerální pigmenty od Annabelle Minerals působí jako šperky - oslňují mnohorozměrným leskem a intenzivní barvou.
Minerální stíny plné lesklých částic. Mají jemně mletou a jemnou konzistenci. Jsou odolné, neslévají se a nezvýrazňují vrásky. Obohatí jakýkoliv make-up o zářiví prvek, který odráží světlo.

ELECTRUM – poloprůsvitný pigment s barevným, jiskřivým základem vyrobeným z velkých částic odrážejících světlo. Pigment dodává očnímu víčku diamantový efekt. Skvěle se hodí k jílovým očním stínům FRAPPE a MARGARITA, minerálním očním stínům ICE CREAM a CAPPUCCINO.

Každý z pigmentů můžeš nosit samostatně nebo jako doplnění make-upu pro lesklý povrch. Pigmenty jsou stíny, které budou dobře fungovat nejen v denním líčení. Budou tě doprovázet ve zvláštních okamžicích tvého života - jsou perfektní pro svatební i večerní líčení.
Minerální pigmenty Annabelle Minerals jsou velmi účinné. Již malé množství zvýrazní vzhled a zajistí výraznou záři. Jedná se o přírodní kosmetiku balenou ve skleněné nádobě s elegantním hliníkovým víčkem. Ozdobí tak vaši kosmetickou taštičku.

Jak aplikovat minerální pigment?
1. Nanes minerální pigment plochým štětcem nebo prstem.
2. Nanes malé množství produktu na sucho nebo na mokro.
3. Stupňuj intenzitu barvy a lesku přidáním další vrstvy.
4. Použij jako samotný stín nebo topper.

Složení minerálního pigmentu Electrum: Mica, Silica, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide, Tin Oxide, CI 77491

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: