Minerální krycí make-up PURE FAIR

Minerální krycí make-up Annabelle Minerals - vysoké krytí, jednoduché složení. Poskytuje pokožce pohodlí po mnoho hodin. Snadno se nanáší a poskytuje přirozený efekt

4 g

309 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: ANA0167
Minerální krycí make-up PURE FAIR

Detailní popis produktu

Nedělej kompromisy, vyber si make-up, který tvoji pokožku zklidní. Minerální krycí make-up Annabelle Minerals ti  umožní snadno dosáhnout efektu líčení přizpůsobeného tobě i tvým očekáváním. Potřebuješ sjednotit barvu pleti? Nanes tenkou vrstvu minerálního make-upu a zapomeň na to, že make-up máš. Přišel čas na větší krytí? Nanes 2-3 tenké vrstvy pro plné krytí bez efektu masky. Ty se rozhodneš, jak chceš vypadat, a minerální make-up Annabelle Minerals s tebou bude držet krok.


Díky složení z minerálních přísad poskytuje make-up požadovaný efekt: od jemného sjednocení barvy pleti až po plné krytí. Vskutku snadno a rychle. Jedná se o zcela jiný typ líčení: krytí a lehkost zkombinovaná v jemném prášku.

Tvá pokožka se nikdy necítila lépe: klidná a projasněná. Dej konec těžkým vrstvám make-upu. Začni nosit minerální make-up, jak se ti líbí, a užívej si krásný, minimalistický a dobře padnoucí make-up.


Jak aplikovat minerální make-up?
1. Do víčka nasyp malé množství minerálního make-upu;
2. Krouživými pohyby štětce zapracuj produkt do štětin a přebytečný prášek oklepej o zpět do víčka;
3. Aplikuj v tenké vrstvě od vnitřní k vnější části obličeje. Používej kruhové lehce třecí pohyby.


V případě potřeby vyššího krytí postup opakuj.

Složení: Mica, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Calcium Carbonate, Boron Nitride, Magnesium Myristate, CI77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: