Medové mýdlo s epsomskou solí

Mýdlo je díky krystalkům soli jemně peelingové, prokrvuje a čistí pokožku

95 g

150 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: VCE001
Medové mýdlo s epsomskou solí

Detailní popis produktu

100% přírodní medové mýdlo s epsomskou solí, indigem, levandulí a citronelou, ručně vyrobené ve Ždiaru. Mýdlo je díky krystalkům soli jemně peelingové, prokrvuje a čistí pokožku, zbavuje ji špíny a mastnoty. Po použití mýdla bude pokožka jemná a hladká.

V mýdle je obsažena epsomská sůl (síran hořečnatý), která je součástí mořské vody. Má relaxační a protizánětlivé účinky, odstraňuje toxiny a dodává tělu hořčík, který se vstřebává přes pokožku. Čistí póry a zabíjí bakterie (např. při akné). Pro zvýšení protizánětlivých účinků jsme přidali ještě přírodní indigo a esenciální oleje levandule a BIO citronela.

Mýdlo doporučujeme používat zejména při povrchových zánětech kůže (např. akné) a především pro mastnou, pórovitou a aknózní pleť. Je vhodné i na oblasti těla s výskytem celulitidy a na drsná místa na kůži (chodidla a paty).

Upozornění: při prvních dvou - třech použitích jsou krystaly soli ještě nebroušené, proto před použitím mýdla zkontrolujte povrch mýdla dlaní. Krystaly soli se používáním mýdla vyhladí.

Složení: saponifikací kokosový olej, saponifikací olivový olej, voda, glycerin, saponifikací slunečnicový olej, kaolin, saponifikací ricinový olej, včelí vosk, raw med, epsomská sůl, přírodní indigo, esenciální olej levandule úzkolistá a BIO citronela

95 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: