Hyaluronové sérum Intense 30 ml

Hydratační pleťové sérum zaměřené na dlouhodobou hydrataci v hlubších vrstvách pokožky. Pleť je hydratovaná, regenerovaná a pevnější. Předchází vzniku jemných linek a zároveň redukuje již vzniklé.

  • Zanechává pleť dlouhodobě hydratovanou
  • Redukuje jemné vrásky a zvyšuje elasticitu pleti
  • Posiluje funkci kožní bariéry
  • Zajišťuje jasný a zářivý vzhled pleti
  • Regeneruje a vyživuje pleť do hloubky
  • Vhodné i pod make-up
1 300 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: LOB027
Hyaluronové sérum Intense 30 ml

Detailní popis produktu

Hyaluronové sérum je unikátní produkt s vysokým obsahem oligomerů kyseliny hyaluronové. Oligomery dokáží pronikat do hlubších vrstev pokožky v porovnání s běžnou kys. hyaluronovou. Buňky kůže produkují kyselinu hyaluronovou samy o sobě, jejich syntéza se však s rostoucím věkem zpomaluje. Výsledkem je vznik viditelných projevů stárnutí kůže. Kyselina hyaluronová pleť hydratuje, dodává jí pevnost, pružnost a váže vodu v množství až tisícinásobném své vlastní hmotnosti.

  • sérum je vhodné pro dospívající i dospělé
  • sérum je vhodné pro všechny typy pleti
  • lze používat v období těhotenství
  • vhodné na citlivou pleť

Pleť je hydratovaná v hlubších vrstvách pokožky, regenerovaná a pevnější. Jsou redukovány jemné linky. Celkově pleť působí zářivějším dojmem.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Oligomery kyseliny hyaluronové jsou krátké štěpy, 10x -100x menší než nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Jsou vyvinuté s cílem dosáhnout maximální prostupnosti do pokožky a tím i efektivity jejího využití. Jejich vysoká schopnost vázat na sebe vodu dodá pokožce správnou vlhkost a zároveň brání jejímu vysychání, proto se jedná o dokonalou složku pro komplexní hydrataci pokožky. Oligomery kys. hyaluronové fungují jako signální molekuly, které hluboko v pokožce předávají signál pro zvýšení tvorby tělu vlastní kys. hyaluronové.  Tím urychlují regenerační procesy kůže a podporují tvorbu kolagenu.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má schopnost pronikat hluboko do vrstev kůže, čímž napomáhá dlouhodobé hydrataci pleti a opravě vláken. Díky tomu navrací pleti pružnost a vyplňuje i větší vrásky. Podporuje tvorbu kolagenu.

Myramaze je vysoce hydratační extrakt z jihoafrické pouštní rostliny Myrothamnus flabellifolia. Její listy mohou zcela vyschnout, po přísunu vláhy však rychle regenerují a stejný hydratační efekt mají také na vaši pokožku. Zvláčňuje suchou pokožku, posiluje kožní bariéru a viditelně zlepšuje struktury kůže.

APLIKACE: Hyaluronové sérum aplikujte pipetou na vyčištěnou pleť vždy ráno a večer v množství 3 až 5 kapek. Nechte sérum vstřebat a pokračujte dalšími kroky rutiny. 

Ingredients: AQUA (voda), GLYCERIN (rostlinný glycerin), HYALURONIC ACID (oligomery kys. hyaluronové), MALUS DOMESTICA FRUIT WATER (biodynamická jablečná cellulární voda), METHYLPROPANEDIOL (multifunkční látka, zlepšuje prostup aktivních látek), PROPANEDIOL (hydratační látka), SODIUM HYALURONATE (nízkomolekulární kys. hyaluronová), MYROTHAMNUS FLABELLIFOLIA LEAF/STEM EXTRACT (extrakt myramaze), OCIMUM TENUIFLORUM EXTRACT (extrakt bazalka posvátná), ASCORBIC ACID (VITAMIN C), CITRIC ACID (regulátor kyselosti), CAPRYLYL GLYCOL (multifunkční látka), PHENYLPROPANOL (multifunkční látka).

Doplňkové parametry

Kategorie: PLEŤOVÁ SÉRA
Typ pleti: Citlivá, Všechny typy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: