Detox nápoj 5v1

Zásaditý drink a vitamínová bomba, která upravuje pH vnitřního prostředí těla. Obsahuje 4 superpotraviny a prebiotika pro komplexní buněčnou výživu.

JEMNÁ CHUŤ CITRÓNU A MÁTY

HMOTNOST 150 g

399 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: KON048

Detailní popis produktu

Jedna čajová lžička denně. Zamíchat ji můžete do vody, přidat plátek citrónu či lístky máty pro podtržení chuti. Nebo ji zamíchat do ranního smoothie či čerstvě vymačkané ovocné šťávy. J

edna čajová lžička denně prospěje tělu na mnoha rovinách: pomůže imunitě, překyselenému organismu, trávení, zatočí s únavou, poskytne tělu vyváženou skladbu živin.

Detox drink 5v1 je měsíční kúra, kterou můžete zahájit i zopakovat kdykoliv během roku. Vhodné pro vegany.

Balení Detox drink 5v1 (150g) vydrží 30 dnů pravidelného užívání.

Superpotravina no. 1: Chlorella je druh jednobuněčné sladkovodní řasy. Je bohatá na aminokyseliny, beta-karoten, draslík, fosfor, hořčík, železo, zinek a komplex vitamínů skupiny B

Superpotravina no. 2: Spirulina je jednobuněčný organismus, obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, aktivních enzymů a více než 50 % bílkovin, což ji řadí mezi potraviny nejvíce bohaté na proteiny.

Superpotravina no. 3: Mladý ječmen je ječmen, který teprve roste, klíčí a tvoří malé zelené lístečky s mnoha benefity pro lidský organismus.

Superpotravina no. 4: Baobab

A prebiotikum navíc: Inulin je přírodní vláknina z kořene čekanky bohatá na prebiotické kultury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: