MÝDLENKA Nova Nero | obdélníková

Dvoudílná keramická mýdlenka obdélníková černá

499 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: ALM102
MÝDLENKA Nova Nero | obdélníková

Detailní popis produktu

Mýdlenka dotažená k dokonalosti!

Mýdlenky Almara Soap Nova je navržena ve spolupráci se zkušeným keramikářem. Cílem bylo vytvořit ideální mýdlenku, která by splňovala důležitá kritéria: odtekla by z ní veškerá přebytečná voda a mýdlo tak po použití mělo možnost oschnout.

Finální verzi mýdlenky tak předcházelo nespočet testů – než byl objeven design, který Vás nadchne svou jednoduchostí a nadčasovostí, ale hlavně funkčností mýdlenky.

Souprava Almara Soap Nova sestává ze dvou částí:

Vlastní mýdlenka má speciální odtokové rýhy, které připomínají paprsky slunce. Ty svádějí vodu doprostřed do malého otvoru, odkud pak může volně odtékat pryč z mýdlenky.

Mýdlo tak neleží v odkapané vodě, mýdlenka zaručuje, že po použití může mýdlo oschnout a nebude při příštím použití měkké a náchylné k nadměrnému opotřebení.

Součástí soupravy je podšálek na odkapanou vodu – za nás je toto to ideální řešení, pokud mýdlenka nestojí třeba na hraně umyvadla, odkud by voda mohla volně odtékat.
Každá mýdlenka je unikátní originál

Mýdlenka je vyráběná ručně a s láskou. Každý kus je tak jedinečný originál, který se může drobně lišit ve tvaru, velikosti nebo povrchové úpravě.

Průměr mýdlenky resp. podšálku: cca.145 x 90 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: