NÁDOBKA pro opakovatelné použití

Opakovatelně použitelná nádobka pro skladování a míchání minerálních produktů. Vyrobeno z odolného hliníku. Perfektní pro skladování a přepravování produktů z linie produktů v papírových obalech. Nádobka vytvořená v duchu #lesswaste.

119 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: ANA0137
NÁDOBKA pro opakovatelné použití

Detailní popis produktu

Je možné zastavit výrobu plastu? Rozhodně ne, ale určitě je možné ji omezit. Přicházíme s alternativou k plastovým nádobkám na míchání a skladování minerální kosmetiky. Jedná se o znovupoužitelnou hliníkovou nádobku Annabelle Minerals.

Proč sáhnout po hliníkových obalech?


Hliníkové obaly mají mnoho výhod. Tři nejdůležitější jsou:
1. Jsou lehké - produkují nižší uhlíkovou stopu v dopravě. Při každodenním přenášení nezatíží vaši kosmetickou taštičku.
2. Jsou odolné - při pádu se nerozbijí.
3. Mohou být efektivně recyklovány - hliníkové obaly mohou být recyklovány donekonečna, protože neztrácejí kvalitu materiálu v průběhu recyklace. Mělo by jim to však být umožněno, a zajistit, aby skončily v kontejneru na kovy.


Znovupoužitelná nádoba Annabelle Minerals je vyrobena výhradně z hliníku růžové barvy. Je vybavena sítkem a labutěnkou, které slouží dvěma účelům - chrání produkt před vysypáním, a umožňuje vám rychlou úpravu make-upu během dne. Hliníková nádoba je mimořádně prostorná - pojme až 18 g sypké kosmetiky.


Jak nejlépe popsat naši opakovatelně použitelnou nádobu třemi slovy? Ekologická, praktická a poutavá. Přidejte se ke skupině ekologicky smýšlejících spotřebitelů, a vyberte si kosmetiku bez zbytečných plastů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: